8 תנוחות מין שאתה חייב לנסות עכשיו

8 תנוחות מין שאתה חייב לנסות עכשיו

מספר מילים 385

כולנו יודעים שהחיים קצרים מכדי להיות עייפים במיטה, חשוב להצטרף לרכבת התענוגות ולחקור את כל התנוחות! החדשות הטובות הן שיש הרבה תנוחות סקס לבחירה, ולקחת את הזמן להתנסות ולראות מה עובד הכי טוב עבור שניכם הוא תרגול מועיל. הנה 8 תנוחות מין חובה לנסות שאתה צריך לנסות עכשיו.

1. מיסיונר
העמדה המיסיונרית צריכה להיות מדורגת במקום הראשון ברשימת תנוחות המין שחובה לנסות. זוהי העמדה הקלאסית והמוכרת ביותר שעמדה במבחן הזמן ומאז הוסיפה גם וריאציות. כדי להיכנס למיסיונריות, בקש מבני הזוג שלך לשכב על גבם, בזמן שאתה נע עליהם. לא רק שהשותף שלך יוכל לשלוט בעוצמה, אתה יכול גם לעבור בין שחיקה לדחיפה.

2. קאוגירל
תנוחת הבוקרים היא אחת מאותן תנוחות מין שחובה לנסות שבהחלט כדאי להוסיף לרשימה שלך. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג שלך לקחת תפקיד דומיננטי יותר מכיוון שהיא דורשת מהשותף שלך להיות בתנוחת ישיבה בזמן שאתה טוחן למעלה. אתה יכול להשתמש בידיים שלך כדי לעזור לך להישאר מאוזן ולהגביר את עוצמת התנועות.

פורטל מומלץ- סקס ליווי
3. דוגי סטייל
דוגי סטייל הוא מיקום נהדר למי שמעדיף תפקיד דומיננטי יותר במהלך הסקס. במצב זה, תוכל לדחוף עמוק יותר ומהר יותר מאי פעם. בן הזוג שלך צריך לכרוע על ארבע ואתה נכנס אליהם מאחור. לא רק שזה יכול להוסיף תחושה לבן הזוג שלך, אבל אתה יכול גם לקבל תצוגה נהדרת שלהם מאחור.

4. מקלחת בעמידה
אם אתם מחפשים קצת כיף, אז תנוחת המין הזו במקלחת בעמידה היא אחת מתנוחות המין שחובה לנסות. תנוחה זו יכולה להיות חוויה מהנה ונועזת עבור שניכם מכיוון שתהיו במצב עמידה בזמן שאתם נהנים זה מזה. בן הזוג שלך יכול להחזיק את הירכיים או הגב שלך לתמיכה בזמן שהידיים שלך חופשיות לשוטט על גופם.

5. מספריים
תנוחה זו דורשת מעט שליטה וגמישות אך יכולה להיות מהנה מאוד. תנוחה זו נקראת כך משום שהיא דומה לאופן שבו שני מספריים משתלבים זה בזה. תנוחה זו נהדרת לגירוי שני הדגדגן שלך ואף יכולה להוביל לאורגזמה בו זמנית.

6. כלב בעל שלוש רגליים
הכלב בעל שלוש הרגליים מוסיף וריאציה לתנוחת המין בסגנון כלבבי. תנוחה זו דורשת ממך להרים את אחת הרגליים שלך כמו כלב, בעוד השותף שלך נכנס אליך מאחור. זה מוסיף עומק נוסף וריגוש למפגש המין שלך.

7. כפיות
לחוויה אינטימית ומחבקת יותר, כפיות היא התנוחה האידיאלית. כדי להיכנס למצב זה, לשכב זה לצד זה עם השותף שלך ולאחר מכן להזין אותם מאחור. זוהי תנוחה נהדרת לחקור תחושה באמצעות מגע מכיוון שגופך ילחץ

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

על מורדות הר הכרמל בצפון ישראל, שוכנת העיר היפה והדינמית חיפה. עם היסטוריה עשירה שראשיתה בתקופת…

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

בעולם המהיר של היום, אנשים מחפשים כל הזמן דרכים להירגע ולהתפנק בהנאה ראויה. עבור רבים, זה…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים ודעות שונות במוחם של אנשים. חלקם עשויים לחשוב על זה…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית