7 פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות זיקפה

7 פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות זיקפה

מספר מילים 463

תפקוד לקוי של זיקפה, המכונה לעתים קרובות ED, הוא בעיה נפוצה בקרב גברים, המשפיעה על בין 10 ל -30 מיליון גברים אמריקאים. זהו מצב בו גבר אינו מסוגל להשיג ו/או לשמור על זקפה מספקת לקיום יחסי מין. אם אתה חי עם תפקוד לקוי של זיקפה, אתה יודע שזה יכול להיות מביך מאוד. למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים טבעיים זמינים שעשויים לעזור.

לפני ששוקלים טיפולים ספציפיים, חשוב לגבר להגיע לשורש הבעיה. הגורם השכיח ביותר לבעיות זיקפה הוא פיזי, כאשר מצבים רפואיים כגון סוכרת, השמנת יתר, לחץ דם גבוה, תרופות מסוימות ונזק עצבי או עורקי הם האשמים השכיחים ביותר. גורמים פסיכולוגיים רבים כגון מתח, דיכאון או בעיות במערכות יחסים עשויים גם הם לתרום ל- ED.

לאחר קביעת הגורם ל- ED, השלב הבא הוא לבחון אפשרויות טיפול. בעוד טיפולים תרופתיים שיכולים לעזור לטפל באופן זמני בתפקוד לקוי של זיקפה זמינים, אלה אינם מטפלים לעתים קרובות בסיבה הבסיסית. יש, עם זאת, מספר פתרונות טבעיים לחקור שעשויים לעזור לשפר את הסימפטומים.

1. הקפידו על פעילות גופנית. פעילות גופנית סדירה היא אחת הדרכים לעזור לשפר את ED. פעילות גופנית מגבירה את זרימת הדם בכל הגוף, מה שיכול לעזור עם ED. נוסף על כך, היא יכולה לעזור להפחית מתח, חרדה ודיכאון, וכל אלה יכולים לתרום ל-ED.

2. בצעו שינויים תזונתיים. אכילת תזונה בריאה ומאוזנת יכולה לעזור עם ED. אכילת תזונה הכוללת דגנים מלאים, פירות וירקות, וחלבונים רזים יכולה ללכת דרך ארוכה לשיפור תפקוד לקוי של זיקפה.

3. שקלו שימוש בתוספים טבעיים. תוספים טבעיים מסוימים עשויים להועיל ל-ED. אלה כוללים חומצות שומן אומגה -3, ג'ינסנג, L-arginine, כמו גם מספר ויטמינים ומינרלים אחרים. הקפד לדבר עם הרופא או הרוקח שלך לפני נטילת תוספי מזון טבעיים, כמו כמה עשויים אינטראקציה עם תרופות או יש תופעות לוואי אחרות.

4. הפסקת עישון. עישון יכול להיות בעל השפעה שלילית על זרימת הדם, אשר בתורו יכול להקשות על השגת ושמירה על זקפה. הפסקת עישון יכולה להיות קשה, אך ישנם מספר משאבים זמינים כדי לעזור.

5. הפחיתו את השימוש באלכוהול. בעוד צריכת אלכוהול מתונה בדרך כלל לא תשפיע על ED, שתייה מוגזמת יכולה. יותר מדי אלכוהול יכול להוביל להתייבשות, אשר יכול להקשות על השגת ושמירה על זקפה.

6. לישון מספיק. זה אולי נראה לא קשור, אבל מקבל מספיק שינה בכל לילה יכול להיות בעל השפעה עמוקה על תפקוד לקוי של זיקפה. הסיבה לכך היא כי חוסר שינה יכול להגדיל את הורמוני הלחץ, אשר יכול להוביל ED.

7. שוחחו עם איש מקצוע בתחום בריאות הנפש. אם הגורם ל- ED הוא פסיכולוגי, שיחה עם איש מקצוע בתחום בריאות הנפש יכולה לעזור. איש מקצוע בתחום בריאות הנפש יכול לעזור לזהות ולטפל בגורם הבסיסי של ED, כגון דיכאון או חרדה.
isras.co.il

תפקוד לקוי של זיקפה יכול להיות מצב מביך ומתיש, אבל יש דברים שניתן לעשות כדי לעזור. בחינת פתרונות טבעיים כגון פעילות גופנית, שינויים תזונתיים, תוספי תזונה טבעיים, הפסקת עישון, הפחתת צריכת אלכוהול, שינה מספקת ושיחה עם איש מקצוע בתחום בריאות הנפש יכולים כולם לעזור לשפר את ED ואת הרווחה הכללית.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: מסע אל הרצונות העמוקים ביותר שלנו

פנטזיות ארוטיות. המשפט עצמו מעורר תחושה של מסתורין, תככים, ואולי אפילו קצת טאבו. פנטזיות אלה היו חלק מהחוויה האנושית שלנו מאז ראשית הזמן, ובכל זאת הן עדיין נשארות במידה מסוימת בצללים של מוחנו. אבל למה? מדוע…

לחקור את העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: מסע אל הרצונות העמוקים ביותר שלנו

הבנת העולם המורכב של הפורנוגרפיה: חקירת ההיסטוריה שלה, ההשפעות והמחלוקות שלה

פורנוגרפיה הייתה נושא מרכזי לדיון ומחלוקת במשך עשרות שנים, עם השקפות ודעות שונות על השפעתה על החברה. בעוד שיש הרואים בה צורת ביטוי ובידור, אחרים רואים בה תעשייה הרסנית ומזיקה. בשנים האחרונות, עם עליית הטכנולוגיה והאינטרנט,…

הבנת העולם המורכב של הפורנוגרפיה: חקירת ההיסטוריה שלה, ההשפעות והמחלוקות שלה

האבולוציה וההשפעה של סרטים פורנוגרפיים: ניתוח מקיף

פורנוגרפיה, או תוכן מיני מפורש, היה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים. ככל שהאינטרנט הפך לפלטפורמה פופולרית לצריכת תוכן, הנגישות של חומרים פורנוגרפיים גדלה באופן דרסטי. יחד עם זאת, הביקוש לסרטים פורנוגרפיים עלה גם הוא, מה…

האבולוציה וההשפעה של סרטים פורנוגרפיים: ניתוח מקיף