5 מהפטישים המיניים הנפוצים ביותר

5 מהפטישים המיניים הנפוצים ביותר

מספר מילים 303

כשמדובר בחקר המיניות, לאנשים יש מגוון אינסופי לכאורה של תחומי עניין, חוויות ופטישים. פטישים מיניים הם כאשר לאנשים יש תשוקה מינית חזקה מאוד לדברים מסוימים. אמנם לא כל הפטישים המיניים מקובלים חברתית, אך ישנם כמה שחווים בדרך כלל יותר מאחרים. בואו נסתכל לעומק על כמה מהפטישים המיניים הנפוצים ביותר שיש.

1. משחק אימפקט

משחק אימפקט הוא סוג של פטיש הכולל מגוון פעילויות המביאות גירוי פיזי לגוף. זה יכול לכלול הצלפות, מכות, חתירה, נשיכה ופעילויות רבות אחרות. סוג זה של פטיש מיני לעתים קרובות משחרר דופמין, הורמון להרגיש טוב, כמו גם אנדורפינים כדי לעזור להפחית את הלחץ ולהגביר את ההנאה.

2. אקסהיביציוניזם/מציצנות

אקסהיביציוניזם הוא כאשר מישהו נהנה לחשוף את עצמו מינית לאחרים, בעוד מציצנות היא כאשר מישהו נהנה לראות אחרים מקיימים יחסי מין או עוסקים בפעילות מינית. סוג זה של פטיש מיני יכול לכלול גם אנשים צופים או אדם אחד מופיע והשני צופה.

sexytester
3. משחק תפקידים

משחק תפקידים הוא סוג של פטיש מיני הכולל אנשים שלוקחים על עצמם תפקידים שונים או ארכיטיפים של דמויות על מנת לתבל את החוויה המינית שלהם. זה יכול לכלול רופא/מטופל, מורה/תלמיד, או כל סוג אחר של אפיון.

4. פטיש ברגל

פטיש לרגליים הוא סוג של פטיש מיני הכולל תשוקה מינית חזקה לרגליים. סוג זה של פטיש יכול לכלול נגיעה, ליקוק, נשיקה ומציצה על הרגליים. פולחן כף הרגל הוא גם וריאציה של סוג זה של פטיש, שבו אחד מבני הזוג סוגד לרגליו של בן זוגו.

5. פטיש ללבוש;

פטיש לבוש כרוך בעוררות מינית במיוחד מפריטי לבוש, כגון הלבשה תחתונה, עור ולטקס. פטיש מיני זה יכול לכלול בני זוג לובשים פריטי לבוש מסוימים או צופים זה בזה מתלבשים בלבוש הרצוי.

פטישי מין הם מגוונים ואינדיבידואליים להפליא. בעוד שחלקם נחווים בדרך כלל יותר מאחרים, חשוב לזכור כי החוויה המינית של כל אחד היא ייחודית. חשוב לזכור תמיד לתקשר את הגבולות והרצונות שלך לבן הזוג שלך בכל פעם שאתה מנסה משהו חדש בחדר השינה.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

האינטרנט הפך למקור רב עוצמה של ביטוי הפנטזיות והרצונות שלנו באינטרנט. עולם הארוטיקה, בפרט, הוא אחד העולמות הפופולריים ביותר של האינטרנט ורבים מצאו שקעים מספקים ומגוונים ליצירתיות שלהם על ידי יצירת…

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, הם בדרך כלל חושבים על החלק הישן והמיושן של הארץ, ארץ הקודש, או דת היהדות. אבל יש צד בעם שרבים אינם מודעים לו, שמכניס משב…

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין

קונדומים הם בין הצורות הנפוצות והזולות ביותר של אמצעי מניעה. בשימוש נכון ועקבי, קונדומים יכולים לספק הגנה אמינה ויעילה מפני הריון וזיהומים המועברים במגע מיני (STI). למרות ההגנה שקונדומים מספקים, אנשים…

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין