שנת 2022 בפורנו

שנת 2022 בפורנו

מספר מילים 306

שנת 2022 בפורנו – סיכום שנה.

כמידי שנה אתרי הפורנו מספקים לנו הצצה אל הטרנדים של השנה החולפת. הרבה דברים מעניינים היו השנה, להלן כמה נקודות עיקריות. אתם מוזמנים לנתח ולנסות להבין מה גורם לשינויים הללו. וגם היכן אתם נמצאים, מבחינת החיפושים שלכם, ביחס לסטטיסטיקות.

  1. עלייתם של הטרנסג‘נדרים – קטגוריית הטרנסג‘נדרים עלתה בפופולריות העולמית ב 75%. זהו נתון מאוד מעניין בהתחשב בכך שמתוך קהילת הלהט“בים זוהי כנראה הקבוצה המופלית ביותר. כיום הקטגוריה נמצאת במקום השביעי בדירוג העולמי, והמקום הראשון בברזיל.
  2. נשים נוהגות יותר לבצע חיפושים המשתמשים במילה ”תנוחה“, 13% יותר מאשר הגברים. כאשר ”תנוחת COW GIRL“ היא ללא ספק המועדפת על הנשים בחיפושים. הן מחפשות אותה ב 21% יותר מהגברים. ומנגד הגברים מחפשים בעיקר דוגסטייל (58% יותר מהנשים).
  3. האנימה היפנית כובשת את החמישייה הראשונה בחיפושים. ביטוח החיפוש הפופלרי ביותר ברמה העולמית הוא “hentai”, ואילו המקום השלישי הוא Japanese”.
  4. שחקנית הפורנו Abella Danger נמצאת במקום הראשון ברשימת החיפושים של שחקניות הפורנו, ודוחקת למקום השני את Lana Rhoades. תאמינו לי ששתיהן שוות, משהו מסוג הדברים שאתם חולמים עליו בעת בילוי בדירות דיסקרטיות בבאר שבע.
  5. אם אתם גברים מבוגרים שאוהבים בחורות צעירות, אולי כדאי לכם לבקר בקרולינה הדרומית, שם החיפוש GILF הוא הפופולרי ביותר.
  6. עיקר התנועה באתר מגיעה מארצות הברית, ואחריה אנגליה. הפולנים, בניגוד לתדמית, הגיעו למקום ה 12 ומוכיחים שהם מאוד אוהבים פורנו. מצרים הגיעה למקום השמונה עשרה, וישראל אינה ברשימת העשרים. אנו מניחים שגודל האוכלוסייה הקטן הוא הסיבה. בלגיה הצליחה לעלות מהמקום ה 21 אל תוך רשימת העשרים.
  7. כמה זמן אתם מבלים באתר? ובכן המצרים תופסים את המקום הראשון מבחינת משך השהות, והוא עומד על 11 דקות ו 12 שניות בממוצע. את המקום השני לוקחים היפנים עם 10 דקות ו 59 שניות בממוצע. אם נסתכל על מדינות ארצות הברית, אלאבמה לוקחים את המקום הראשון עם 11 דקות ו 22 שניות.
  8. השעה שבה יש הכי הרבה חרמנים באתר היא ביום שני בשתיים עשרה בלילה. ומייד לאחר מכן, ביום שלישי בחמש בבוקר, זוהי השעה החלשה ביותר באתר.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

האינטרנט הפך למקור רב עוצמה של ביטוי הפנטזיות והרצונות שלנו באינטרנט. עולם הארוטיקה, בפרט, הוא אחד העולמות הפופולריים ביותר של האינטרנט ורבים מצאו שקעים מספקים ומגוונים ליצירתיות שלהם על ידי יצירת בלוגים ארוטיים. בלוג…

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, הם בדרך כלל חושבים על החלק הישן והמיושן של הארץ, ארץ הקודש, או דת היהדות. אבל יש צד בעם שרבים אינם מודעים לו, שמכניס משב רוח מרענן בחברה…

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין

קונדומים הם בין הצורות הנפוצות והזולות ביותר של אמצעי מניעה. בשימוש נכון ועקבי, קונדומים יכולים לספק הגנה אמינה ויעילה מפני הריון וזיהומים המועברים במגע מיני (STI). למרות ההגנה שקונדומים מספקים, אנשים רבים עדיין לא…

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין