שנת 2022 בפורנו

שנת 2022 בפורנו

מספר מילים 306

שנת 2022 בפורנו – סיכום שנה.

כמידי שנה אתרי הפורנו מספקים לנו הצצה אל הטרנדים של השנה החולפת. הרבה דברים מעניינים היו השנה, להלן כמה נקודות עיקריות. אתם מוזמנים לנתח ולנסות להבין מה גורם לשינויים הללו. וגם היכן אתם נמצאים, מבחינת החיפושים שלכם, ביחס לסטטיסטיקות.

  1. עלייתם של הטרנסג‘נדרים – קטגוריית הטרנסג‘נדרים עלתה בפופולריות העולמית ב 75%. זהו נתון מאוד מעניין בהתחשב בכך שמתוך קהילת הלהט“בים זוהי כנראה הקבוצה המופלית ביותר. כיום הקטגוריה נמצאת במקום השביעי בדירוג העולמי, והמקום הראשון בברזיל.
  2. נשים נוהגות יותר לבצע חיפושים המשתמשים במילה ”תנוחה“, 13% יותר מאשר הגברים. כאשר ”תנוחת COW GIRL“ היא ללא ספק המועדפת על הנשים בחיפושים. הן מחפשות אותה ב 21% יותר מהגברים. ומנגד הגברים מחפשים בעיקר דוגסטייל (58% יותר מהנשים).
  3. האנימה היפנית כובשת את החמישייה הראשונה בחיפושים. ביטוח החיפוש הפופלרי ביותר ברמה העולמית הוא “hentai”, ואילו המקום השלישי הוא Japanese”.
  4. שחקנית הפורנו Abella Danger נמצאת במקום הראשון ברשימת החיפושים של שחקניות הפורנו, ודוחקת למקום השני את Lana Rhoades. תאמינו לי ששתיהן שוות, משהו מסוג הדברים שאתם חולמים עליו בעת בילוי בדירות דיסקרטיות בבאר שבע.
  5. אם אתם גברים מבוגרים שאוהבים בחורות צעירות, אולי כדאי לכם לבקר בקרולינה הדרומית, שם החיפוש GILF הוא הפופולרי ביותר.
  6. עיקר התנועה באתר מגיעה מארצות הברית, ואחריה אנגליה. הפולנים, בניגוד לתדמית, הגיעו למקום ה 12 ומוכיחים שהם מאוד אוהבים פורנו. מצרים הגיעה למקום השמונה עשרה, וישראל אינה ברשימת העשרים. אנו מניחים שגודל האוכלוסייה הקטן הוא הסיבה. בלגיה הצליחה לעלות מהמקום ה 21 אל תוך רשימת העשרים.
  7. כמה זמן אתם מבלים באתר? ובכן המצרים תופסים את המקום הראשון מבחינת משך השהות, והוא עומד על 11 דקות ו 12 שניות בממוצע. את המקום השני לוקחים היפנים עם 10 דקות ו 59 שניות בממוצע. אם נסתכל על מדינות ארצות הברית, אלאבמה לוקחים את המקום הראשון עם 11 דקות ו 22 שניות.
  8. השעה שבה יש הכי הרבה חרמנים באתר היא ביום שני בשתיים עשרה בלילה. ומייד לאחר מכן, ביום שלישי בחמש בבוקר, זוהי השעה החלשה ביותר באתר.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

על מורדות הר הכרמל בצפון ישראל, שוכנת העיר היפה והדינמית חיפה. עם היסטוריה עשירה שראשיתה בתקופת התנ"ך ותרבות מודרנית משגשגת, חיפה מציעה למבקרים תערובת ייחודית של ישן וחדש. מנופיה המדהימים ועד רחובותיה…

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

בעולם המהיר של היום, אנשים מחפשים כל הזמן דרכים להירגע ולהתפנק בהנאה ראויה. עבור רבים, זה אומר לחפש חברות וחיבה מנערות ליווי. נשים מפתות ומסתוריות אלה הפכו לחלק בלתי נפרד מסצנת ההיכרויות…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים ודעות שונות במוחם של אנשים. חלקם עשויים לחשוב על זה כמו מקצוע זוהר ומפואר, בעוד אחרים עשויים להיות תפיסה מוטעית כי זה קשור לפעילות בלתי חוקית.…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית