שמנים ארומטיים והרגעים האינטימיים

שמנים ארומטיים והרגעים האינטימיים

מספר מילים 298

לפני הכל בואו נסיר מהם שמנים ארומטיים. המילה הנכונה יותר היא שמנים אתריים. אלו הם שמנים המופקים מצמחים, רבים מהם מצמחי תבלין מוכרים למדי. השמנים הארומטיים מכילים חומרים שונים שמקורם בצומח, חומרים אשר יש להן סגולות שונות היכולות לסייע לנו באספקטים שונים של החיים, מתחושות רוגע ועד שיפור המיניות.

הרפואה האלטרנטיבית מרבה להשתמש בהם, אך ניתן למצוא אותם גם בסבונים, מוצרי קוסמטיקה ותוספי תזונה.

לשמנים הארומתיים תכונות שונות, ובין היתר לחלקם תכונות מעוררות מינית המשפיעות גם על גברים וגם על נשים. כך שבהחלט כדאי להכיר אותם ולהשתמש בהם. ואם ביליתם בדירות דיסקרטיות בחיפה , והרחתם ריח נעים, יתכן כי היה שם מבער עם שמן ארומתי.

שמנים המעוררים חשק מיני

אם תרצו לשפר את החשק המיני, להלן כמה שמנים שכדאי לכם להביא אל חדר המיטות. שמן לוונדר הוא אחד החשובים שבהם. ידוע כי יש לו השפעה מרגיעה, אך לא ברור אם הוא משפיע באופן ישיר על החשק המיני או שזו נגזרת של הפגת הסטרס. וגם בלי קשר לסטרס, בוודאי תרצו את האווירה המרגיעה שלו בחדר השינה.

שמן נוסף הוא שמן עץ אלמוג (סנדלווד). ניסויים שנערכו הראו כי נשים שנחשפו לאדי השמן גילו יותר עוררות מינית מאשר אלו שלא.

שמן ג‘ינסנג גם הוא מומלץ. לא רק שיש לו יכולות לגרום לעוררות מינית, הוא ידוע ברפואה המסורתית כמסייע לטיפול בבעיות אין אונות.

קננגה ריחנית הוא שמן המזכיר ריח פרחים מתקתק. הוא גם כן תורם לתחושת הרוגע וידוע כמעורר מינית בעל השפעה חזקה במיוחד על הנשים.

מרווה מרושתת ידוע בתור שמן המעורר את מצב הרוח והאנרגיה, וגם משפיע על העוררות המינית של נשים. כך שזה נשמע לנו כמו שילוב מנצח.

שימוש בשמנים ארומטיים

ישנם סוגים שונים של שמנים ארומטיים, ולכל אחד יש את שיטת השימוש המומלצת עבורו. לעתים משתמשים באותו השמן בצורות שונות, על מנת לטפל בבעיות שונות. מריחה על העור היא אחת השיטות, אך לפעמים עושים זאת באידוי או אפילו אמבטיה עם כמה טיפות של שמנים ארומטיים.

 

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

על מורדות הר הכרמל בצפון ישראל, שוכנת העיר היפה והדינמית חיפה. עם היסטוריה עשירה שראשיתה בתקופת התנ"ך ותרבות מודרנית משגשגת, חיפה מציעה למבקרים תערובת ייחודית של…

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

בעולם המהיר של היום, אנשים מחפשים כל הזמן דרכים להירגע ולהתפנק בהנאה ראויה. עבור רבים, זה אומר לחפש חברות וחיבה מנערות ליווי. נשים מפתות ומסתוריות אלה…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים ודעות שונות במוחם של אנשים. חלקם עשויים לחשוב על זה כמו מקצוע זוהר ומפואר, בעוד אחרים עשויים להיות תפיסה מוטעית…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית