פטישי מין: לגלות ולהתפנק בפנטזיות שלך

פטישי מין: לגלות ולהתפנק בפנטזיות שלך

מספר מילים 325

פטישים למין הם אחד ההיבטים המרתקים, הטאבו והנחקרים ביותר של המיניות האנושית. פטיש הוא סוג של ריגוש מיני המתעורר על ידי אובייקט או מושג מסוים. זה יכול להיות כל דבר, החל מהנעליים שמישהו נועל ועד ניחוחות אולטרה ספציפיים. לא משנה מה הפטיש, הוא מספק דרך מרגשת לחקור את האינטרסים והרצונות המיניים שלך.

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של פטישים ורמות שונות של אינטנסיביות הקשורות אליהם, זה יכול להיות קשה לדעת איך להתחיל לחקור אותם. הדרך הטובה ביותר להתחיל היא ללמוד יותר על מהו פטיש ועל היבטים רבים ושונים של פטישיזם.

הגדרה בסיסית מאוד של פטיש היא אובססיה מינית לאובייקט או תשוקה ספציפיים. זה יכול לכלול אדם להיות מגורה פיזית על ידי פריט, כמו זוג נעליים, או זה יכול להתייחס קשר פסיכולוגי עמוק רעיון או פעולה מסוימת. לדוגמה, מישהו עשוי להיות רצון עז לקבל מכות או להיות קשור. אנשים רבים מוצאים כי דיון הפטיש שלהם עם השותף שלהם או לחקור אותו בכוחות עצמם יכול להיות סיבוב ענק.

עבור אלה שרק מתחילים, חקר פטישים יכול להתחיל עם משהו בטוח ולא מאיים, כמו משחק תפקידים. זה כרוך בעבודה עם שותף או לבד כדי להניח דמות או תרחיש על מנת לחקור פטישים שונים בסביבה בטוחה ובהסכמה. משחק תפקידים עוזר לנרמל את הפטיש ולהפוך אותו לחלק מהחוויה המינית.

ברגע שהפטיש נחקר ומרגישים איתו יותר בנוח, אז יש אפשרות גדולה יותר לחקירה נוספת. זה יכול לכלול לחקור עם בן זוג או להתמכר לפנטזיה באמצעות צעצוע מין או בגדים. צעצועי מין והלבשה תחתונה נועדו לגרות במיוחד חלקים מסוימים בגוף ויכולים לספק שכבה נוספת של גירוי והנאה.

חשוב לזכור כי חקירת פטישים צריכה תמיד להיעשות בצורה בטוחה ובהסכמה. כאשר עוסקים בכל צורה של פטישיזם, חשוב לתקשר בפתיחות ובכנות עם השותף שלך. זה כולל דיון בכל הסיכונים הפוטנציאליים הקשורים לפעילויות מסוימות ולהבטיח כי שני הצדדים מרגישים לגמרי בנוח עם המצב.

עבור אלה המעוניינים לחקור את הפטישים שלהם עוד יותר, יש שפע של משאבים ואתרים שיכולים לספק מידע והכוונה. פטישים יכולים לספק מגוון עצום של חוויות מיניות מרגשות ומספקות, וכולם צריכים להרגיש חופשיים לחקור את הפנטזיות הקינקיות שלהם.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את העולם המורכב של פנטזיות ארוטיות: הבנת המשיכה של המוח האנושי לדמיון מיני

מיניות ותשוקה הם מרכיבים מהותיים של הטבע האנושי, המתפתחים ומתפתחים ללא הרף עם הזמן. ובעוד שאינטימיות פיזית היא חלק מהותי ממערכות יחסים אנושיות, לעתים קרובות הפנטזיות שמתבשלות במוחנו הן שמציתות באמת את התשוקות העמוקות ביותר שלנו. אין להכחיש כי המוח האנושי הוא…

לחקור את העולם המורכב של פנטזיות ארוטיות: הבנת המשיכה של המוח האנושי לדמיון מיני

האם נערות ליווי הן הפנטזיה האולטימטיבית או שירות לגיטימי?

המונח "נערות ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של עולם אפל ומפוקפק, מלא בפעילויות לא חוקיות ותשוקות טאבו. עם זאת, המציאות היא כי נערות ליווי הם לא רק פרי דמיוננו של הפנטזיות שלנו, הם אנשים אמיתיים המספקים שירות לגיטימי לאנשים המחפשים חברות ואינטימיות.…

האם נערות ליווי הן הפנטזיה האולטימטיבית או שירות לגיטימי?

נערות ליווי: המקצוע הלא מובן של מתן חברות

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. הם תוארו בספרות, בסרטים ובמוזיקה, לעתים קרובות זוהרים או מושמצים. עם זאת, המציאות של המקצוע שלהם הוא לעתים קרובות לא מובן או מיוצג בצורה שגויה. במאמר זה…

נערות ליווי: המקצוע הלא מובן של מתן חברות