הבחורה עם החיוך הממזרי

הבחורה עם החיוך הממזרי

מספר מילים 319

היה לה חיוך ממזרי שכזה ברגע שבו היא התיישבה על המיטה, והחיוך הזה המשיך לכל אורך הדרך. היא החלה לגרות ולהטריף אותו. לכמה רגעים היא מצצה לי את הזין, וכמה רגעים היא רכנה מעליי כאשר שדייה מלטפים לי קלות את הזין. היא חזרה על זה שוב ושוב, וזה רק הטריף אותי יותר.

אבל אז היא הפתיעה אותי ופשוט הסתובבה וכיוונה את הזין שלי ישר אל תוך הכוס שלה. אמנם בשביל זה התכנסו כאן, אבל חשבתי שזה ייקח עוד קצת זמן. אני שכבתי בנינוחות על המיטה והסתכלתי על ישבנה העולה ויורד. בחדר היה אור בהיר וניתן היה לראות היטב איך הזין שלי מחליק פנימה אל תוך הכוס, בכל תנועה שלה. והיא כמובן הפנתה את ראשה לאחור ונתנה שוב את אותו מבט ממזרי וחתולי.

היא התענגה על הזין שלי, והחלה להרעיד את ישבנה כאשר הזיו עמוק בתוך הכוס. היא שלחה את ידיה לעבר ברכי וירכיי, וליטפה אותי בעודה מתנדנדת לי על הזין. יכולתי להמשיך כך שעות. הידיים שלה לא ידעו מנוחה. רגע אחד הן היו מונפות למעלה באוויר, רגע אחר ליטפו את רגלי או את עצמה.

לאחר מספר דקות היא חזרה למצוץ ולעסות לי את הזין. לרגע אחד מוצצת ומעסה, ולרגע אחד רוכנת מעליי. ואז היא אחזה אותו בידה הימין ומשכה בחוזקה כלפי מעלה, כאשר מייד היד השמאלית עושה את אותו הדבר. זה היה מחרמן במיוחד.

ושוב היא התיישבה לי על הזין, אך הפעם בכיוון ההפוך. היא התנדנדה על הזין שלי, תוך כדי שידעה נעות בחוסר מנוחה בין שדייה, שערה והחזה שלי. גם הידיים שלי החלו למשש את השדיים הקופצניים שהתגלו מול עיני.

היא החלה להתנדנד בקצב מתגבר, והזין שלי היה כמו הדילדו שלה. ואז היא החלה גם לשפשף את שפתי הכוס בידה בתנוחות מהירות. מה שגרם לה לגנוח ולגופה לרטוט ולהיצמד אליי בחוזקה.

הרגשתי שעוד כמה דקות אני הולך להשפריץ, ולכן החלטתי לשנות את התמונה ולקחת שליטה. הורדתי אותה לדוגי ומייד חדרתי מאחורה. התחת שלה רקד עם הזין שלי, ותוך מספר דקות הגיעו הנתזים שנמרחו על ישבנה.

נכון שעכשיו יש לכם חשק לבלות בדירות דיסקרטיות ברמת גן?

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

שנת 2022 בפורנו

שנת 2022 בפורנו - סיכום שנה. כמידי שנה אתרי הפורנו מספקים לנו הצצה אל הטרנדים של השנה החולפת. הרבה דברים מעניינים היו השנה, להלן כמה נקודות עיקריות. אתם מוזמנים לנתח ולנסות להבין מה גורם לשינויים הללו. וגם היכן אתם נמצאים, מבחינת החיפושים שלכם, ביחס…

שנת 2022 בפורנו

איך לשמור על צעצועי המין

המאמר הבא מיועד גם לגברים וגם לנשים. רבים מאיתנו משתמשים היום בצעצועי מין, ואנו חיים בעידן שיש בו שפע וזמינות של צעצועים. אנו משתמשים בהם לבד, עם בני/בנות זוג וגם בדירות דיסקרטיות בבאר שבע . אך בשביל ליהנות מצעצועי המין לאורך זמן ובצורה בטוחה,…

איך לשמור על צעצועי המין

שמנים ארומטיים והרגעים האינטימיים

לפני הכל בואו נסיר מהם שמנים ארומטיים. המילה הנכונה יותר היא שמנים אתריים. אלו הם שמנים המופקים מצמחים, רבים מהם מצמחי תבלין מוכרים למדי. השמנים הארומטיים מכילים חומרים שונים שמקורם בצומח, חומרים אשר יש להן סגולות שונות היכולות לסייע לנו באספקטים שונים של החיים,…

שמנים ארומטיים והרגעים האינטימיים