הבחורה עם החיוך הממזרי

הבחורה עם החיוך הממזרי

מספר מילים 319

היה לה חיוך ממזרי שכזה ברגע שבו היא התיישבה על המיטה, והחיוך הזה המשיך לכל אורך הדרך. היא החלה לגרות ולהטריף אותו. לכמה רגעים היא מצצה לי את הזין, וכמה רגעים היא רכנה מעליי כאשר שדייה מלטפים לי קלות את הזין. היא חזרה על זה שוב ושוב, וזה רק הטריף אותי יותר.

אבל אז היא הפתיעה אותי ופשוט הסתובבה וכיוונה את הזין שלי ישר אל תוך הכוס שלה. אמנם בשביל זה התכנסו כאן, אבל חשבתי שזה ייקח עוד קצת זמן. אני שכבתי בנינוחות על המיטה והסתכלתי על ישבנה העולה ויורד. בחדר היה אור בהיר וניתן היה לראות היטב איך הזין שלי מחליק פנימה אל תוך הכוס, בכל תנועה שלה. והיא כמובן הפנתה את ראשה לאחור ונתנה שוב את אותו מבט ממזרי וחתולי.

היא התענגה על הזין שלי, והחלה להרעיד את ישבנה כאשר הזיו עמוק בתוך הכוס. היא שלחה את ידיה לעבר ברכי וירכיי, וליטפה אותי בעודה מתנדנדת לי על הזין. יכולתי להמשיך כך שעות. הידיים שלה לא ידעו מנוחה. רגע אחד הן היו מונפות למעלה באוויר, רגע אחר ליטפו את רגלי או את עצמה.

לאחר מספר דקות היא חזרה למצוץ ולעסות לי את הזין. לרגע אחד מוצצת ומעסה, ולרגע אחד רוכנת מעליי. ואז היא אחזה אותו בידה הימין ומשכה בחוזקה כלפי מעלה, כאשר מייד היד השמאלית עושה את אותו הדבר. זה היה מחרמן במיוחד.

ושוב היא התיישבה לי על הזין, אך הפעם בכיוון ההפוך. היא התנדנדה על הזין שלי, תוך כדי שידעה נעות בחוסר מנוחה בין שדייה, שערה והחזה שלי. גם הידיים שלי החלו למשש את השדיים הקופצניים שהתגלו מול עיני.

היא החלה להתנדנד בקצב מתגבר, והזין שלי היה כמו הדילדו שלה. ואז היא החלה גם לשפשף את שפתי הכוס בידה בתנוחות מהירות. מה שגרם לה לגנוח ולגופה לרטוט ולהיצמד אליי בחוזקה.

הרגשתי שעוד כמה דקות אני הולך להשפריץ, ולכן החלטתי לשנות את התמונה ולקחת שליטה. הורדתי אותה לדוגי ומייד חדרתי מאחורה. התחת שלה רקד עם הזין שלי, ותוך מספר דקות הגיעו הנתזים שנמרחו על ישבנה.

נכון שעכשיו יש לכם חשק לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה?

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

האינטרנט הפך למקור רב עוצמה של ביטוי הפנטזיות והרצונות שלנו באינטרנט. עולם הארוטיקה, בפרט, הוא אחד העולמות הפופולריים ביותר של האינטרנט ורבים מצאו שקעים מספקים…

בלוגים ארוטיים: תובנה לעולם הפנטזיה של כתיבה ארוטית

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, הם בדרך כלל חושבים על החלק הישן והמיושן של הארץ, ארץ הקודש, או דת היהדות. אבל יש צד בעם…

תל אביב: הייעוד המובהק לישראל

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין

קונדומים הם בין הצורות הנפוצות והזולות ביותר של אמצעי מניעה. בשימוש נכון ועקבי, קונדומים יכולים לספק הגנה אמינה ויעילה מפני הריון וזיהומים המועברים במגע מיני…

קונדומים – הגנה יעילה מפני הריון ומחלות מין