הבחורה עם החיוך הממזרי

הבחורה עם החיוך הממזרי

מספר מילים 319

היה לה חיוך ממזרי שכזה ברגע שבו היא התיישבה על המיטה, והחיוך הזה המשיך לכל אורך הדרך. היא החלה לגרות ולהטריף אותו. לכמה רגעים היא מצצה לי את הזין, וכמה רגעים היא רכנה מעליי כאשר שדייה מלטפים לי קלות את הזין. היא חזרה על זה שוב ושוב, וזה רק הטריף אותי יותר.

אבל אז היא הפתיעה אותי ופשוט הסתובבה וכיוונה את הזין שלי ישר אל תוך הכוס שלה. אמנם בשביל זה התכנסו כאן, אבל חשבתי שזה ייקח עוד קצת זמן. אני שכבתי בנינוחות על המיטה והסתכלתי על ישבנה העולה ויורד. בחדר היה אור בהיר וניתן היה לראות היטב איך הזין שלי מחליק פנימה אל תוך הכוס, בכל תנועה שלה. והיא כמובן הפנתה את ראשה לאחור ונתנה שוב את אותו מבט ממזרי וחתולי.

היא התענגה על הזין שלי, והחלה להרעיד את ישבנה כאשר הזיו עמוק בתוך הכוס. היא שלחה את ידיה לעבר ברכי וירכיי, וליטפה אותי בעודה מתנדנדת לי על הזין. יכולתי להמשיך כך שעות. הידיים שלה לא ידעו מנוחה. רגע אחד הן היו מונפות למעלה באוויר, רגע אחר ליטפו את רגלי או את עצמה.

לאחר מספר דקות היא חזרה למצוץ ולעסות לי את הזין. לרגע אחד מוצצת ומעסה, ולרגע אחד רוכנת מעליי. ואז היא אחזה אותו בידה הימין ומשכה בחוזקה כלפי מעלה, כאשר מייד היד השמאלית עושה את אותו הדבר. זה היה מחרמן במיוחד.

ושוב היא התיישבה לי על הזין, אך הפעם בכיוון ההפוך. היא התנדנדה על הזין שלי, תוך כדי שידעה נעות בחוסר מנוחה בין שדייה, שערה והחזה שלי. גם הידיים שלי החלו למשש את השדיים הקופצניים שהתגלו מול עיני.

היא החלה להתנדנד בקצב מתגבר, והזין שלי היה כמו הדילדו שלה. ואז היא החלה גם לשפשף את שפתי הכוס בידה בתנוחות מהירות. מה שגרם לה לגנוח ולגופה לרטוט ולהיצמד אליי בחוזקה.

הרגשתי שעוד כמה דקות אני הולך להשפריץ, ולכן החלטתי לשנות את התמונה ולקחת שליטה. הורדתי אותה לדוגי ומייד חדרתי מאחורה. התחת שלה רקד עם הזין שלי, ותוך מספר דקות הגיעו הנתזים שנמרחו על ישבנה.

נכון שעכשיו יש לכם חשק לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה?

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את העולם המורכב של פנטזיות ארוטיות: הבנת המשיכה של המוח האנושי לדמיון מיני

מיניות ותשוקה הם מרכיבים מהותיים של הטבע האנושי, המתפתחים ומתפתחים ללא הרף עם הזמן. ובעוד שאינטימיות פיזית היא חלק מהותי ממערכות יחסים אנושיות, לעתים קרובות הפנטזיות שמתבשלות במוחנו הן שמציתות באמת את התשוקות העמוקות ביותר שלנו. אין להכחיש כי המוח האנושי הוא רשת מורכבת…

לחקור את העולם המורכב של פנטזיות ארוטיות: הבנת המשיכה של המוח האנושי לדמיון מיני

האם נערות ליווי הן הפנטזיה האולטימטיבית או שירות לגיטימי?

המונח "נערות ליווי" מעלה לעתים קרובות דימויים של עולם אפל ומפוקפק, מלא בפעילויות לא חוקיות ותשוקות טאבו. עם זאת, המציאות היא כי נערות ליווי הם לא רק פרי דמיוננו של הפנטזיות שלנו, הם אנשים אמיתיים המספקים שירות לגיטימי לאנשים המחפשים חברות ואינטימיות. בפוסט בבלוג…

האם נערות ליווי הן הפנטזיה האולטימטיבית או שירות לגיטימי?

נערות ליווי: המקצוע הלא מובן של מתן חברות

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. הם תוארו בספרות, בסרטים ובמוזיקה, לעתים קרובות זוהרים או מושמצים. עם זאת, המציאות של המקצוע שלהם הוא לעתים קרובות לא מובן או מיוצג בצורה שגויה. במאמר זה נעמיק בעולמן…

נערות ליווי: המקצוע הלא מובן של מתן חברות