הבחורה עם החיוך הממזרי

הבחורה עם החיוך הממזרי

מספר מילים 319

היה לה חיוך ממזרי שכזה ברגע שבו היא התיישבה על המיטה, והחיוך הזה המשיך לכל אורך הדרך. היא החלה לגרות ולהטריף אותו. לכמה רגעים היא מצצה לי את הזין, וכמה רגעים היא רכנה מעליי כאשר שדייה מלטפים לי קלות את הזין. היא חזרה על זה שוב ושוב, וזה רק הטריף אותי יותר.

אבל אז היא הפתיעה אותי ופשוט הסתובבה וכיוונה את הזין שלי ישר אל תוך הכוס שלה. אמנם בשביל זה התכנסו כאן, אבל חשבתי שזה ייקח עוד קצת זמן. אני שכבתי בנינוחות על המיטה והסתכלתי על ישבנה העולה ויורד. בחדר היה אור בהיר וניתן היה לראות היטב איך הזין שלי מחליק פנימה אל תוך הכוס, בכל תנועה שלה. והיא כמובן הפנתה את ראשה לאחור ונתנה שוב את אותו מבט ממזרי וחתולי.

היא התענגה על הזין שלי, והחלה להרעיד את ישבנה כאשר הזיו עמוק בתוך הכוס. היא שלחה את ידיה לעבר ברכי וירכיי, וליטפה אותי בעודה מתנדנדת לי על הזין. יכולתי להמשיך כך שעות. הידיים שלה לא ידעו מנוחה. רגע אחד הן היו מונפות למעלה באוויר, רגע אחר ליטפו את רגלי או את עצמה.

לאחר מספר דקות היא חזרה למצוץ ולעסות לי את הזין. לרגע אחד מוצצת ומעסה, ולרגע אחד רוכנת מעליי. ואז היא אחזה אותו בידה הימין ומשכה בחוזקה כלפי מעלה, כאשר מייד היד השמאלית עושה את אותו הדבר. זה היה מחרמן במיוחד.

ושוב היא התיישבה לי על הזין, אך הפעם בכיוון ההפוך. היא התנדנדה על הזין שלי, תוך כדי שידעה נעות בחוסר מנוחה בין שדייה, שערה והחזה שלי. גם הידיים שלי החלו למשש את השדיים הקופצניים שהתגלו מול עיני.

היא החלה להתנדנד בקצב מתגבר, והזין שלי היה כמו הדילדו שלה. ואז היא החלה גם לשפשף את שפתי הכוס בידה בתנוחות מהירות. מה שגרם לה לגנוח ולגופה לרטוט ולהיצמד אליי בחוזקה.

הרגשתי שעוד כמה דקות אני הולך להשפריץ, ולכן החלטתי לשנות את התמונה ולקחת שליטה. הורדתי אותה לדוגי ומייד חדרתי מאחורה. התחת שלה רקד עם הזין שלי, ותוך מספר דקות הגיעו הנתזים שנמרחו על ישבנה.

נכון שעכשיו יש לכם חשק לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה?

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

על מורדות הר הכרמל בצפון ישראל, שוכנת העיר היפה והדינמית חיפה. עם היסטוריה עשירה שראשיתה בתקופת התנ"ך ותרבות מודרנית…

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

בעולם המהיר של היום, אנשים מחפשים כל הזמן דרכים להירגע ולהתפנק בהנאה ראויה. עבור רבים, זה אומר לחפש חברות…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים ודעות שונות במוחם של אנשים. חלקם עשויים לחשוב על זה כמו מקצוע זוהר…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית