דירה דיסקרטית: הצצה להיסטוריה העשירה והצבעונית של מוסד ייחודי

דירה דיסקרטית: הצצה להיסטוריה העשירה והצבעונית של מוסד ייחודי

מספר מילים 441

הדירה הדיסקרטית הוא מוסד ייחודי עם היסטוריה ארוכה וצבעונית. זהו מוסד שבו קבוצת מציעה שירותי מין ללקוחות והממסד עצמו מספק סביבה בטוחה לפעילויות המתקיימות בו. זהו מוסד שקיים בצורה כלשהי במשך מאות שנים, כאשר המוסדות המוקדמים ביותר מסוג זה נוצרו על פי הדיווחים במאה ה -16.

המאפיין המגדיר של דירה דיסקרטית הוא נוכחותן של בממסד. עם זאת, חשוב לציין כי הזונות רחוקות מלהיות התכונה היחידה של מפעלים כאלה, שכן הם שימשו בעבר כדרך להציע מגוון רחב של בידור ושירותים ללקוחות. זה כולל שירה, ריקוד וצורות אחרות של בידור, כמו גם את הזמינות של מזון ושתייה. יתר על כן, בעוד שהם עשויים להיות קשורים ביותר עם פעילויות מיניות, זו לא המטרה היחידה שלהם, ובמקרים מסוימים, זנות לא יכול להיות מוצע בכלל.

ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית מגוונת ומורכבת, ולא ניתן לדון בה על כל היבטיה כאן. עם זאת, זהו מוסד עם היסטוריה עמוקה ומרתקת. במאה ה-16 כונו הדירות דיסקרטיות "בתי תבשילים", ולעתים קרובות הם היו ממוקמים ליד נמלים מרכזיים מכיוון שהם סיפקו דרך למלחים בנמל לבדר את עצמם. במהלך תקופה זו, המטרה של מפעלים כאלה היתה בעיקר לספק בידור למלחים.

במאה ה -17, דירות דיסקרטיות בצורה שאנו מכירים היום החלו להופיע באירופה. בתקופה זו הם נודעו כ"בתים בעלי מוניטין רע" ותפקידם השתנה מאספקת בידור בעיקר למלחים למתן שירותי מין ללקוחות. בתקופה זו, מעמדם המשפטי והסוציולוגי של מוסדות אלה השתנה ממדינה למדינה, ובמקומות מסוימים הם הוצאו לחלוטין מחוץ לחוק.

במאה ה-19 הוקם הדירה הדיסקרטית המודרני. בתקופה זו, מוסדות כאלה הפכו למקומות עבור אלה שנודו מהזרם המרכזי של החברה להתקהל. הדבר נכון במיוחד לגבי נשים, שנתקלו בחסמים חברתיים שמנעו מהן לפנות לאמצעי תעסוקה אחרים. כך הפך הדירה הדיסקרטית לדרך לנשים להתפרנס מבלי להיזקק למה שנתפס כחוסר מוסריות.

בארצות הברית בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20 הוקמו דירות דיסקרטיות www.jrparlor.com במספר ערים גדולות. מוסדות אלה פעלו בדרך כלל בסתר ומיקומם נשמר בסוד, מה שהקשה על רשויות אכיפת החוק לסגור אותם. עם זאת, בתחילת המאה ה -20, מוסדות אלה הפכו למטרות קבועות של אכיפת החוק. הדבר הביא לירידה חדה במספר הדירות דיסקרטיות בארצות הברית.

כיום, הדירה הדיסקרטית עדיין חי וקיים בחלקים רבים של העולם, במיוחד במדינות שבהן הזנות חוקית, ובמקרים מסוימים אף מוסדרת על ידי הממשלה. יתר על כן, יש עדיין מדינות שבהן נוכחותם של מוסדות כאלה היא זועפת ושבהן החוק משמש כדי לסגור אותם. בכל מקרה, הדירה הדיסקרטית הוא מוסד עם היסטוריה עשירה ומעניינת, כמו גם מבט מרתק על האופן שבו נורמות חברתיות יכולות לעצב את האופן שבו אנשים מתנהגים.

שאלות נפוצות

ש: מה זה בורדו?

ת: דירה דיסקרטית הוא מוסד שבו קבוצה של מציעות שירותי מין ללקוחות. הוא גם מספק סביבה מאובטחת לפעילויות המתרחשות בו.

ש: כמה זמן הדירה הדיסקרטית קיים?

ת: הדירות הדיסקרטיות המדווח הראשון הופיע במאה ה -16, אולם רק במאה ה -17 החלו להופיע דירות דיסקרטיות בצורה שאנו מכירים כיום באירופה.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

5 טיפים לייעוץ מיני כדי להפוך את המין למהנה יותר

סקס הוא חלק חשוב ביחסים בין בני זוג, אבל זה יכול להיות קשה לניווט. הנה חמישה טיפים מועילים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב מהסקס ולהפוך אותו למהנה יותר. התמקדו במשחק מקדים משחק מקדים הוא חלק מהותי בסקס, והוא…

5 טיפים לייעוץ מיני כדי להפוך את המין למהנה יותר

מדוע שכירת נערת ליווי היא הבחירה הטובה ביותר שלך

כשמדובר בסיפוק הרצונות שלך מבלי להתחייב לכל סוג של מחויבות, שכירת נערת ליווי היא ההימור הטוב ביותר שלך. בין אם אתם מחפשים מישהו לבלות איתו את הערב או רוצים להגשים פנטזיה סודית, השירותים של נערת ליווי הם בדיוק מה…

מדוע שכירת נערת ליווי היא הבחירה הטובה ביותר שלך

5 טיפים למציאת אהבת אמת באתרי הכרויות באינטרנט

עולם ההיכרויות הדיגיטליות יכול להיות מבלבל ומציף. עם היצע כמעט אינסופי של אתרי היכרויות באינטרנט, זה עשוי להרגיש כאילו אתה נרשם לרכבת הרים פרועה היכרויות. מאתרי היכרויות מסורתיים ועד לאתרי היכרויות להורים יחידים וקשישים, יש משהו לכל אחד –…

5 טיפים למציאת אהבת אמת באתרי הכרויות באינטרנט