איך לשמור על צעצועי המין

איך לשמור על צעצועי המין

מספר מילים 325

המאמר הבא מיועד גם לגברים וגם לנשים. רבים מאיתנו משתמשים היום בצעצועי מין, ואנו חיים בעידן שיש בו שפע וזמינות של צעצועים. אנו משתמשים בהם לבד, עם בני/בנות זוג וגם בדירות דיסקרטיות בבאר שבע . אך בשביל ליהנות מצעצועי המין לאורך זמן ובצורה בטוחה, עלינו לדעת כיצד לשמור עליהם.

טיפול ואחסון נכון של צעצועי מין הוא דבר חשוב מאוד. הוא גם חשוב לצורך שמירתם לאורך זמן, אך שוב יותר לצורך שמירה על בריאותנו. שמירה על צעצועי מין זה לא דבר מסובך, אך חשוב להיות מודעים לכך ולהקפיד על כך.

טיפים לשמירה על צעצועי מין

  1. יש לקרוא את הוראות היצרן – הוראות היצרן כוללות הוראות שימוש תחזוקה, אחסון וניקיון. כל צעצוע הוא בעל מבנה אחר וגם עשוי מחומרים אחרים. לכן חשוב לדעת לקרוא את העלון לצרכן על מנת לדעת מהי הצורה הנכונה להשתמש בו. לפעמים ישנם חומרי ניקוי שאינם מתאימים וצריך להיות מודעים כיצד לנקות אותו בצורה הנכונה. לא תמיד ישנן הוראות שימוש מפורטות המגיעות עם המוצר, לעתים המידע נמצא באתר האינטרנט של היצרן. ואם היצרן אינו מספק מידע, אז כנראה שזהו לא יצרן איכותי ואמין אלא יצרן סיני שלא כדאי לסמוך על מוצריו. בדקו זאת בטרם הקנייה.
  2. נקו את צעצועי המין בצורה יסודית – חשוב לנקות את צעצועי המין לאחר השימוש. אתם מחדירים אותם לגוף והם עלולים להתמלא בבקטריות. גם אם רק אתם משתמשים בהם, הם עדיין עלולים להיות מקור לזיהומים. חשוב לוודא שזה צעצוע שניתן לטבול אותו במים ולנקות לפי ההוראות. ישנם צעצועים שיש בהם אזורים אשר עשויים לכלוא בקטריות, ולכן חשוב לתת להם ניקוי יסודי שלא מדלג על שום מקום. בדרך כלל מקובל להשתמש במים וסבון, ולאחר מכן באמצעות תרסיס אנטי בקטריאלי.
  3. אם צעצועי המין משמשים יותר מאדם אחד, חשוב לשים דגש גדול על חיטוי. צעצועי המין יכולים להעביר מחלות מין. שוב אנו מזכירים כי לכל צעצוע יש את ההוראות שלו. אך אם אפשר רצוי לשים במים רותחים ולשים חומר חיטוי.
  4. הסירו את הסוללות – אם המכשיר אינו נמצא בשימוש ואתם מאחסנים אותו, מומלץ להסיר את הסוללות. הן עשויות לפלוט חומרים מסוכנים הגורמים לתהליכי קורוזיה וגם מסוכנים לגוף.

בלוג סקס | onestateisrael.com מאמרים נוספים

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

על מורדות הר הכרמל בצפון ישראל, שוכנת העיר היפה והדינמית חיפה. עם היסטוריה עשירה שראשיתה בתקופת התנ"ך ותרבות מודרנית משגשגת, חיפה מציעה למבקרים תערובת ייחודית של ישן וחדש. מנופיה המדהימים ועד רחובותיה ההומים, לעיר החוף הזו יש מה להציע לכולם. בואו נסתכל…

לחקור את התרבות וההיסטוריה התוססת של העיר חיפה בישראל

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

בעולם המהיר של היום, אנשים מחפשים כל הזמן דרכים להירגע ולהתפנק בהנאה ראויה. עבור רבים, זה אומר לחפש חברות וחיבה מנערות ליווי. נשים מפתות ומסתוריות אלה הפכו לחלק בלתי נפרד מסצנת ההיכרויות המודרנית, כאשר שירותיהן מבוקשים מאוד על ידי אנשים מכל תחומי…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: מבט מקרוב

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים ודעות שונות במוחם של אנשים. חלקם עשויים לחשוב על זה כמו מקצוע זוהר ומפואר, בעוד אחרים עשויים להיות תפיסה מוטעית כי זה קשור לפעילות בלתי חוקית. עם זאת, המציאות מורכבת ומגוונת הרבה יותר. במאמר זה נעמיק…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית